Mochnackiego corner

JEDYNA TAKA INWESTYCJA W ŚCISŁYM CENTRUM RZESZOWA

Mochnackiego Corner to ultranowoczesny apartamentowiec z funkcją handlowo-usługową, zlokalizowany w samym sercu Podkarpacia: ścisłym centrum Rzeszowa u zbiegu ulic Mochnackiego i Hoffmanowej.

Dla Klientów indywidualnych, zdecydowanych na zakup mieszkania w centrum Rzeszowa – którzy dokonali rezerwacji apartamentu – inwestor przewidział gratisową usługę wykonania profesjonalnych projektów wnętrz, opracowanych przez cenionych architektów.

Perfekcyjna lokalizacja

Rzeszów: serce Podkarpacia to wymarzona lokalizacja dla Mochnaciego Corner. Usytuowanie ulic Mochnackiego i Hoffmanowej pozwala na szybkie, swobodne i w pełni komfortowe poruszanie się po bogatej infrastrukturze publicznej miasta, tj.:

centrach handlowych: Galerii Graffika i nowo powstałej Galerii Rzeszów,
szkołach i przedszkolach,
przychodniach i placówkach zdrowia publicznego,
strefie relaksacyjno-sportowej: parkach i kompleksach basenów.

Wybierz przestrzeń, która idealnie zrealizuje Twoje cele

5 kondygnacji nadziemnych budynku zostało efektywnie rozdzielone pomiędzy poszczególne lokale – w zależności od docelowego przeznaczenia, tj.:

lokale handlowo-usługowe o łącznej powierzchni 263,54 m²,
6 pomieszczeń biurowych o łącznej powierzchni 447,59 m²,
5 bezczynszowych apartamentów mieszkalnych o powierzchni od 44,57 m² do 96,15 m².

W standardowym wyposażeniu apartamentów mieszkalnych znajdują się m.in. przestronne tarasy, balkony jak i oranżeria.

Kondygnacja podziemna została zagospodarowana na rzecz przestrzennego parkingu do użytku zarówno mieszkańców Mochnackiego Corner, jak i tymczasowych użytkowników sal funkcyjnych.

Jeśli jesteś zainteresowany sprawdź listę dostępnych lokali.

Luksusowe mieszkania w centrum Rzeszowa

Obok koncentracji na indywidualnych preferencjach przyszłych mieszkańców, apartamentowiec Mochnackiego Corner spełnia najwyższe standardy wyposażenia właściwe ekskluzywnym przestrzeniom mieszkalnym poprzez m.in. nowoczesny system wentylacji wewnątrz pomieszczeń (w tym i garażu).

Najwyższy standard wyposażenia

Niezależnie od docelowego przeznaczenia, lokale Mochnackiego Corner zaprojektowano pod kątem szczególnej dbałości o najwyższej klasy standard wyposażenia:

klimatyzację,
instalację teletechniczną: telefon, TV naziemną i satelitarną, światłowodową: Internet,
bezpieczne, antywłamaniowe drzwi zewnętrzne,
ogrzewanie indywidualne dla każdego apartamentu mieszkalnego.

W standardzie apartamentów mieszkalnych przewidziano jednocześnie nowoczesne tarasy. Wykonane z płytek mrozoodpornych i wyposażone w nierdzewne balustrady, nie tylko w sezonie letnim, ale i jesienno-zimowym dostarczą Państwu pozytywnych i satysfakcjonujących wrażeń estetycznych.

About author

Related Articles