Blaty Granitowe

Blaty granitowe ich drugie życie

Przyszedł czas na wymianę kuchni, bo ma już swoje lata. A może masz całkiem inny pomysł na to pomieszczenie? Nieważne, z jakiego powodu będziesz to robić. Pamiętaj, że możesz wykorzystać blaty granitowe, które miałeś w swojej kuchni.

Granit jest materiałem bardzo wytrzymałym, więc można z niego nawet po latach uzyskać coś zupełnie nowego. Ciekawym pomysłem jest użycie go jako parapetu okiennego. Może masz w domu okno, którego parapet niespecjalnie Ci się podoba i nie wiesz, co z nim zrobić. Parapet granitowy doda oknu klasy i nawet starszy materiał będzie się świetnie prezentował. Można do niego dobrać ciekawe ozdoby, które można zakupić w sklepach wnętrzarskich, a efekt może zaskoczyć. Dodanie lampki z ciekawym abażurem lub nietuzinkowej ramki na zdjęcia, dopełni całości.

Wszelkie materiały użyte do mebli kuchennych mogą dostać drugie życie, wystarczy zastanowić się, jak i gdzie można je wkomponować. Wiele blogów i portali typu zrób to sam może podpowiedzieć ciekawe rozwiązania. Efekty wizualne mogą być zadziwiające.

About author

Related Articles